Po podání přihlášky

Po třech až šesti týdnech od podání přihlášky, maximálně do 31.3., se dozvíš, jak tvoje přihláška dopadla. Tyto informace zjistíš tak, že půjdeš na stranku track, klikneš na 'Log in to Track'. Poté vyskočí okénko, kde zadáš svoje personal ID, Username a Password. Nemusíš ovšem kontrolovat track neustále - v případě, že se ti změnil status na tracku (tj. dostal(a) jsi nabídku - conditional nebo unconditional, nebo jsi byl(a) odmítnut(a)), bude ti automaticky zasláno upozornění na tvoji emailovou adresu.

 

Přijetí - conditional (podmínečné - musíš splnit určité požadavky, které ti byly zaslány, a budeš přijat(a)) nebo unconditional (jsi přijat(a)).

  • Některé univerzity (Oxford, Cambridge) a obory, kde se pracuje s lidmi (psychologie, medicína apod.), tě nejspíše pozvou na interview. V případě, že nemůžeš na interview jet (čas, finance, apod.), uskuteční se pohovor telefonicky.
  • Poté, co ti všechny univerzity odpoví, stanoví ti UCAS "deadline", do kterého musíš určit svoji "firm" a "insurance choice". Na "firm choice" musíš jít, pokud splníš požadavky, které ti byly poslány. V případě, že podmínky svoji "firm choice" nesplníš, ale ty "insurance" ano, jdeš na "insurance". Zbylé nabídky od univerzit musíš odmítnout.  

 

Zamítnutí - jestli jsi odmítnut(a) všemi univerzitami, nebo všechny nabídky odmítneš, máš možnost zůčastnit se "clearingu".

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Studential.cz Tým

© 2009-2019 Všechna práva vyhrazena. Studential.cz

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode